KURULUŞLARIMIZ

ILGIN YAPI MALZEMELERİ
Firmamız , 1980 yılında Bayram Ali ILGIN tarafından kurulmuş , faaliyetlerine seramik ve banyo ürünlerinin perakende satışı ile başlamış olup , 600 m² showroom alanı ,4000 m² büyüklüğünde deposuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Sürekli kendini yenileyen yapısıyla müşterilerinin beklentilerine cevap vermeyi başarmıştır. Hizmet anlayışı ve sektöründe saygın markaları bünyesinde barındırması saysesinde bölgesinde güven veren ve popüler bir firma haline gelmiştir.
WEB: www.ilginyapi.com.tr
 

LİNEART BANYO MOBİLYALARI
Firmamız ticari hayatına 1980 yılında inşaat malzemeleri alım satımı yaparak başlamıştır. Zaman içinde ürün çeşitliliğini ve teşhirli mağaza alanını ve sayısını artırarak daima işine yatırım yapan bir firma olmuştur. 2007 yılında Batı Karadeniz bölgesinde toplan dağıtım ağını başlatmış olup, kısa sürede bölgesinde etkin hale gelmiştir.
WEB: www.lineartbanyo.com
 

CabinART DUŞAKABİN SİSTEMLERİ
Üretimine başladığımız CabinART duşakabin sistemlerinde üçüncü yılımızı doldurmuş bulunuyoruz. Bu süre zarfında ana ilkemiz; sorunsuz, kaliteli ürün ve maksimum müşteri memnuniyeti olmuştur. Ürünlerimizin tamamı yerli malı ürünlerden üretilmiş olup, sektöre ve milli ekonomimize katkı sağlamaktayız. Ayrıca bu ürün kataloğumuzda yeni modelleri ve serileri ürün gamımıza eklemiş ve çağımızın ihtiyaçlarını en geniş şekilde karşılamayı hedefledik.
WEB: www.cabinart.com.tr